Ekonomi

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın yemin töreni nedeniyle yarın bazı yollar trafiğe kapatılacak.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Ankara’daki yemin töreni nedeniyle yarın bazı yollar trafiğe kapatılacak.

Ankara Valiliği’nden yapılan açıklamada, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın yemin töreni için yarın yapılacak programlar kapsamında ihtiyaç duyulması halinde bazı yolların trafiğe kapatılacağı bildirildi.

Buna göre, ihtiyaç halinde yarın saat 10:00’dan itibaren Akdeniz Caddesi ve bağlantılı tüm cadde ve sokaklar, Anıt Caddesi ve bağlantılı tüm cadde ve sokaklar, Genç Caddesi ve bağlantılı tüm cadde ve sokaklar, Mareşal Fevzi Çakmak Caddesi ve bağlantı caddeleri burada. Tüm cadde ve sokaklar, Turgut Reis Caddesi ve bağlantılı tüm cadde ve caddeler, Cumhurbaşkanlığı Bulvarı ve ona bağlanan tüm caddeler ile Sakıp Sabancı Bulvarı’nı Söğütözü Caddesi’ne bağlayan tüm varyantlar çift yönlü araç trafiğine kapatılacaktır.

Tedbirler kapsamında, Söğütözü Caddesi ve buna bağlı tüm cadde, sokak ve varyantlar, Söğütözü Caddesi’nden Sakıp Sabancı Bulvarı ve Dumlupınar Bulvarı’na bağlanan tüm varyantlar, Alparslan Türkeş Caddesi ve ona bağlanan cadde ve tamamı sokaklar, Beştepe Caddesi ve buraya bağlanan cadde Ömür Caddesi ve ona bağlı cadde, Şehit Öğretmen Aybüke Yalçın Caddesi ve ona bağlı tüm cadde ve sokaklar, gerektiğinde çift taraflı araç trafiğine kapatılabilir. .

Açıklamada, vatandaşların mağdur olmamaları için öncelikle toplu taşıma araçlarını kullanmaları gerektiğine dikkat çekildi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu