Haber

Yollardaki durum

Otoyolların üretim, bakım ve onarım çalışmalarının yapıldığı kesimlerinde yavaş gidilerek trafik levha ve işaretlerine uyulması gerekiyor.

Karayolları Genel Müdürlüğü’nün yol durum bültenine göre Gebze-Orhangazi-İzmir Otoyolu Çağlayan-Gemlik Serbest Bölge kavşakları 1-7. İstanbul istikametinde sağ şerit trafiğe kapatılarak diğer şeritlerden ulaşım sağlanmaktadır.

Ankara-Çankırı yolu 15-17, Turhal-Amasya yolu 0-1. Kilometrelerce üretim çalışmaları nedeniyle nakliye denetimli olarak gerçekleştirilmektedir.

Sarayköy-Denizli yolunun 12-14. Kilometrelerce süren otoyol kavşak çalışmalarından dolayı sürücülerin trafik işaret ve işaretlerine dikkat etmesi önemli.

Aydıncık-Silifke yolu 25-28. kilometrelik (Büyükeceli, Koçaşlı ve Yanışlı bölümleri) patlama imalat çalışmaları nedeniyle 09.00-17.00 saatlerinde trafiğe kapatılacak ve ulaşım denetimli olarak devam edecek.

İzmit-Yalova yolu 29-30. kilometre, Başiskele Okullar Bölgesi’nde yaya üst geçidi yapım çalışması nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve işaretlerine uyması gerekiyor.

Lapseki-Çanakkale-Ezine yolunun 2-3. Çanakkale Onsekiz Mart Katlı Kavşağı yapım çalışmaları nedeniyle kavşak dalları trafiğe kapatılarak sürücüler alternatif güzergâhlara yönlendiriliyor.

40-42 Gökçebey-Yenice-Karabük yolu. Only Tüneli’nin elektrik-elektromekanik işleri nedeniyle tek şeritten denetimli olarak ulaşım sağlanmaktadır.

Trabzon-Maçka-Gümüşhane yolunun 37-39. Kilometrelerce üretim çalışması nedeniyle servis yolundan denetimli olarak ulaşım sağlanmaktadır.

Dereli-Şebinkarahisar-Sivas yolu 43-45. Kilometrelerce üst yapı yenileme çalışmaları nedeniyle sürücülerin trafik levhalarına ve işaretçilere dikkat etmesi gerekiyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu