Haber

Elden Ring’in ilk genişleme paketi duyuruldu

Souls benzeri oyunlarda oyuncuların favori oyunu haline gelmiştir. Elden Yüzüğü2022’de birçok ödül kazanırken, The Game Awards 2022’de Yılın En İyi Oyunu ödülüne de layık görüldü. FromSoftware’in eleştirmenlerce beğenilen souls benzeri RPG’si Elden Yüzüğüilk genişletme paketini alıyor.

ELDEN RING SHADO OF THE ERDTREE DUYURULDU

Elden Yüzüğü Twitter’daki gönderide “Ayağa kalk, Tarnished, yeni bir yolda birlikte yürüyelim. Yaklaşan genişleme, Erdtree’nin Elden Ring Shadow’u şu anda geliştirme aşamasında. Lands Between’da yeni maceraları dört gözle beklemenizi umuyoruz.” . kelimeler yer aldı.

Duyuru ile birlikte yayınlanan görselde oyundaki atınız, mezar taşı illüzyonlarıyla dolu bir buğday tarlasında Torrent’e binen bir karakteri gösteriyor. Uzakta, içinden özsu akıyormuş gibi görünen Erdtree var.

Oyunun çıkışının üzerinden bir yıl geçti ve Elden Ring oyuncuları rekorlar kırmaya devam ediyor. Çıkış yaptığı 2 haftada 12 milyon satan oyun, ağustos ayında 16 milyona ulaştı. Aylar sonra, Şubat 2023’te Elden Ring’in satışları 20 milyonu aştı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu