Haber

Başkan Altay İl Merkezinde Gençlerle Buluştu

Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, akşam saatlerinde bir merkeze gelerek Bosna Hersek Bölgesi ve Melikşah Mahallesi’ndeki gençlerle sohbet etti.

Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, Selçuklu ve Meram’da akşam ziyaretlerinde gençlerle bir araya geldi.

Önce AK Parti Milletvekili Adayı Mustafa Hakan Özer ve Selçuklu Belediye Başkanı Ahmet Pekyatımcı ile birlikte Bosna Hersek mahallesinde; Önder Altay daha sonra AK Parti Konya Milletvekili Adayları Meryem Göka, Saadet Armağan Güleç Koru, Muhammed Zeren, Meram Belediye Başkanı Mustafa Kavuş ve AK Parti Meram İlçe Başkanı Mustafa Dolular ile birlikte Melikşah Mahallesi’nde gençlerle bir araya geldi. ve beklentilerini dinledi.

14 Mayıs’ta yapılacak Cumhurbaşkanlığı ve milletvekilliği seçimlerinin önemini gençlere anlatan Önder Altay, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde ülkemizin geldiği noktaya gençlerin büyük katkı sağladığını, en çok da gençlerin katkıları olduğunu söyledi. ülkenin geleceği için değerli güç yine gençlik olacaktır.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu