Haber

Barış Yarkadaş’tan Ekrem İmamoğlu’na sert sözler: Libos konuşması

Başarısız geçen seçim sürecinin ardından Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun koltuğuna can atan İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu, “Kendimi bu alanda yürümeye adadım. Değişim şart”İfadeleriyle değişime dair net bir mesaj verdi ve ‘güç için değişim’ temalı bir web sitesi kurdu.

İmamoğlu, seçim yenilgisinin ardından koltuğunu bırakmayan Kılıçdaroğlu’na ‘değişim’ davetini her fırsatta yineledi.

“Sözüm açık, değişecek, Türkiye değişecek”Eski CHP Milletvekili Barış Yarkadaş, İmamoğlu’na sert sözlerle saldırdı.

TV100’de yayınlanan Taksim Meydanı programında Gürkan Hacır ile konuşan Yarkadaş, Kılıçdaroğlu ve İmamoğlu’nun ‘değişim’ çıkışıyla yaptığı görüşmeyi anlattı.

Yarkadaş, “CHP’nin kuruluşunun 100. yılı münasebetiyle Ankara’daki kutlamalara katıldım. Kutlamalardan önce Kılıçdaroğlu’nu ziyaret ettim. Kendisiyle yaptığımız sohbetten izlenimlerimi aktaracağım. YETER Partisi’nin tavrını yakından izlediğini gördüm. CHP’ye yönelik yorum yapmadı ama pek memnun olmadığını hissettim.”dedi.

Yarkadaş’tan İmamoğlu’na: Liboş liboş konuşuyor

Yarkadaş İmamoğlu’nu hedef alıyor “Ben bu partiyi değiştireceğim diyemezsiniz, bu partiyi değiştirmeyecekler. CHP’yi değiştirecekler. CHP’de neyi değiştireceksiniz? Bu gevşek bir tarife. CHP devrimci. Gevşek konuşuyor”İfadelerini kullandı.

aydintepeajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu