Haber

14 Mayıs Burdur seçim sonuçları: Erdoğan ve Kılıçdaroğlu’nun Burdur oy oranları! Kılıçdaroğlu Burdur’da kaç oy aldı, Erdoğan kaç oy aldı?

Kemal Kılıçdaroğlu Burdur’da kaç oy aldı? Burdur’da Recep Tayyip Erdoğan kaç oy aldı? Soruların yanıtları ise gündemin merak edilen bahisleri arasında. Erdoğan ve Kılıçdaroğlu’nun 14 Mayıs seçimlerinde Burdur oy oranlarını Burdur geneli ve ilçe ilçe sizler için derledik. Erdoğan ve Kılıçdaroğlu’nun Burdur oy oranları! Kılıçdaroğlu Burdur’da kaç oy aldı, Erdoğan kaç oy aldı? Detaylar haberimizde…

14 MAYIS SEÇİM SONUÇLARINA GÖRE BURDUR’DA KİM LİDER?

Burdur’da açılan sandıkların açılma oranına göre Kemal Kılıçdaroğlu yüzde 40,89; Recep Tayyip Erdoğan yüzde 51,71; Sinan Ogan yüzde 6,57 oy alırken Muharrem İnce yüzde 0,83 oy aldı.

ERDOĞAN 14 MAYIS’TA BURDUR’DA KAÇ OY ALDI?

Burdur’da oyların yüzde 51.71’ini alan 12. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan; Ağlasun, Bucak, Gölhisar, Tefenni, Kemer, Altınyayla, Çavdır ve Çeltikçi ilçelerinden 93 bin 90 oy aldı.

14 MAYIS SEÇİM SONUÇLARINA GÖRE KEMAL KILIÇDAROĞLU BURDUR’DA KAÇ OY ALDI?

Burdur’da 13. Cumhurbaşkanı Adayı Kemal Kılıçdaroğlu oyların yüzde 40.89’unu aldı; Merkez, Yeşilova ve Karamanlı ilçelerinden 73 bin 601 oy aldı.

BURDUR’DA SİNAN OĞAN KAÇ OY ALDI?

13. Cumhurbaşkanı Adayı Sinan Ogan Burdur’da yüzde 6.57’ye ulaştı.

14 Mayıs ve 28 Mayıs tarihlerinde gerçekleşecek olan oySonuçlardaki ayrıntılı haritayı incelemek ve takip etmek

adapazari-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu